Tüm Kategoriler

Haber & Blog

Ana Sayfa>Haber & Blog

YP-SS nonwoven kumaş makinaları kurulum süreci

Zaman: 2023-04-15 Hitler: 25

Zhe jiang Yanpeng Nonwoven Machinery Co, Ltd, müşterilerine dokunmamış kumaş üretim ekipmanları, eğrilerek bağlanmış tek kafalı ve çift kafalı dokunmamış kumaş üretim hatları, eriyik üflemeli dokunmamış kumaş ekipmanı, eğirme eriyik dokunmamış kumaştan oluşan eksiksiz bir set sunmaktadır. ekipmanı, eksiksiz bir dokunmamış kumaş üretim ekipmanı seti ve çeşitli dokunmamış kumaş üretim ekipmanı (S/SS/SSS/SMS/SMMS/SSMMS). Almanya'dan gelişmiş dokunmamış kumaş ekipmanı üretim teknolojisini benimsemek ve çeşitli üreticilere olgun ekipman üretimi ve işletme tecrübesiyle hizmet vermek.

Zhejiang Yanpeng Dokumasız Makine Co, Ltd

Soru: Ekipman fabrikama ulaşırsa, mühendis dokumasız kumaş makinesinin kurulumunda bize nasıl rehberlik edebilir ve yardımcı olabilir?
Birinci olarak,SS dokunmamış kumaş makineleritemel mühendislik inşaatına ihtiyaç var. Çelik platformlar ve su depolama tankları gibi.
İkinci olarak,SS dokunmamış kumaş makineleriEkstruder, filtre, ölçüm pompası gibi ana ekipman parçalarının konumlandırılması ve kurulumuna ihtiyaç duyulur...
Üçüncü olarak,SS dokunmamış kumaş makineleriPetrol boru hattı sistemi, hava kanalı sistemi, su temini boru hattı sisteminin kurulumuna ihtiyaç var.
Dördüncü olarak,SS dokunmamış kumaş makineleriElektronik kontrol sisteminin kurulumuna ihtiyaç var.
Beşinci olarak,SS dokunmamış kumaş makineleriBaşlangıçta hata ayıklama ve üretim süreci konusunda rehberliğe ihtiyacınız var.
Altıncı,SS dokunmamış kumaş makineleriyardımcı ekipmanın uygulanması konusunda rehberliğe ihtiyaç duyarlar.

Zhejiang Yanpeng Dokumasız Makine Co, Ltd


Önceki: Zhejiang Yanpeng Nonwoven Machinery Co., Ltd., Shenzhen'de düzenlenen CHINAPLAS2023'e ve İsviçre'de düzenlenen INDEX2023 Fuarına katıldı

Sonraki : Meltblown Nonwoven Kumaş Yapma Makinesinden Meltblown Nonwoven Nedir?

Sıcak kategoriler